Pracownicy

 

 

PRACOWNICY NAUKOWO - DYDAKTYCZNI

 

 

 

Prof. dr hab. inż. Jerzy Warmiński

Kierownik Katedry, Kierownik Zakładu Mechaniki

Pokój: 314

E-mail: j.warminski@pollub.pl

www: warminski.pollub.pl

 

 

Dr hab. inż. Rafał Rusinek, prof. PL

Profesor nadzwyczajny

Pokój: 316

E-mail: r.rusinek@pollub.pl

www: raf.pollub.pl

 

 

Dr hab. inż. Andrzej Teter, prof. PL

Kierownik Zakładu Wytrzymałości Materiałów

Pokój: 315

E-mail: a.teter@pollub.pl

 

 

Dr hab. inż. Krzysztof Kęcik

Adiunkt

Pokój: 318

E-mail: k.kecik@pollub.pl

www: kecik.pollub.pl

 

 

 

Dr inż. Marcin Bocheński

Adiunkt

Pokój: 315

E-mail: m.bochenski@pollub.pl

 

 

 

Dr inż. Marek Borowiec

Adiunkt

Pokój: 318

E-mail: m.borowiec@pollub.pl

 

 

 

Dr inż. Jarosław Latalski

Adiunkt

Pokój: 318

E-mail: j.latalski@pollub.pl

 

 

 

Dr inż. Andrzej Mitura

Adiunkt

Pokój: 325

E-mail: a.mitura@pollub.pl

www: amitura.pollub.pl

 

 

Dr inż. Sylwester Samborski

Adiunkt

Pokój: 316

E-mail: s.samborski@pollub.pl

www: samborski.pollub.pl

 

 

Dr inż. Tomasz Kaźmir

Starszy wykładowca

Pokój: 317

E-mail: t.kazmir@pollub.pl

 

 

 

Dr inż. Waldemar Samodulski

Starszy wykładowca

Pokój: 317

E-mail: w.samodulski@pollub.pl

 

 

Mgr inż. Jarosław Gawryluk

Asystent

Pokój: 319

E-mail: j.gawryluk@pollub.pl

 

 

 

Mgr inż. Zofia Szmit

Asystent

Pokój: 319

E-mail: z.szmit@pollub.pl

 

 

 

Dr inż. Andrzej Weremczuk

Asystent

Pokój: 325

E-mail: a.weremczuk@pollub.pl

 

 

PRACOWNICY TECHNICZNI

 

 

 

Inż. Bożena Madej - Pawłowska

Sekretariat

Pokój: 313

E-mail: b.madej-pawlowska@pollub.pl

 

 

 

Inż. Andrzej Piekarczyk

Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii

Pokój: 409

E-mail: a.piekarczyk@pollub.pl

 

 

 

Inż. Andrzej Królicki

Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii

Pokój: 409

E-mail: a.krolicki@pollub.pl

 

 

 

Mgr inż. Wojciech Smagowski

Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii

Pokój: 409

E-mail: w.smagowski@pollub.pl

 

 

DOKTORANCI

 

 

 

Mgr inż. Jakub Wieczorkiewicz

Doktorant

Pokój: 820

E-mail: j.wieczorkiewicz@pollub.pl