Aktualności

14.11.2019 Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego działającego w Katedrze Informatyzacji i Robotyzacji Produkcji

Zapraszamy wszystkich studentów na spotkanie Studenckiego Koła Naukowego działającego w Katedrze Informatyzacji i Robotyzacji Produkcji 14.11.2019 godzina 14.00 sala 815 Wydział Mechaniczny

Więcej o "14.11.2019 Spotkanie Studenckiego..."

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową obronioną na kierunkach Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie w roku akademickim 2018/2019

Uprzejmie informujemy, iż wzorem lat ubiegłych Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją ogłosiło konkurs na najlepszą pracę dyplomową obronioną na kierunkach Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie w roku akademickim 2018/2019.

Więcej o "Konkurs na najlepszą pracę..."

Obrona pracy doktorskiej z wyróżnieniem

W dniu 12 czerwca odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana Łukasza Sobaszka pt. „Metoda projektowania harmonogramów odpornych z wykorzystaniem narzędzi predykcji”. Promotorem niniejszej pracy był prof. dr hab. inż. Antoni Świć a funkcję promotora pomocniczego pełnił dr inż. Arkadiusz Gola.

Więcej o "Obrona pracy doktorskiej z..."

Kolejny Doktor w Instytucie

W dniu 24 maja 2019 r. dyplom nadania stopnia doktora nauk technicznych w dyscyplinie Budowa i Eksploatacja Maszyn odebrała Pani dr inż. Katarzyna Piotrowska.

Więcej o "Kolejny Doktor w Instytucie"

Spotkanie Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją – 11.01.2019

Na zebraniu podsumowano przebieg konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu inżynierii produkcji. Wręczono dyplomy laureatom konkursu oraz promotorom wyróżnionych prac dyplomowych. Zwycięzca konkursu dokonał prezentacji pracy. Przewodniczący Oddziału prof. Antoni Świć przedstawił informację o działalności PTZP.

Więcej o "Spotkanie Oddziału Lubelskiego..."

Zajęcia terenowe w firmie POLFA – Lublin S.A.

W dniu 18 stycznia 2019 r. studenci kierunku „Inżynieria biomedyczna” wzięli udział w zajęciach terenowych z przedmiotu „Komputerowe systemy zarządzania produkcją” zorganizowanych w przedsiębiorstwie POLFA – Lublin S.A.

Więcej o "Zajęcia terenowe w firmie POLFA –..."

KONKURS na najlepszą pracę dyplomową

POLSKIE TOWARZYSTWO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ ogłasza KONKURS na najlepszą pracę dyplomową obronioną w roku akademickim (2017/2018) na kierunkach: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zarządzanie. Nagroda główna: 500,00 zł

Więcej o "KONKURS na najlepszą pracę dyplomową"

25-26 maja 2018 r. seminarium naukowe w Kazimierzu Dolnym

W dniach 25-26 maja 2018 r. w Kazimierzu Dolnym odbyło się, zorganizowane przez Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych oraz Sekcję Zarządzania Produkcją i Projektami Komitetu Inżynierii Produkcji PAN seminarium naukowe, na którym zostały przedstawione wyniki realizowanych prac doktorskich. Po seminarium jego uczestnicy spotkali się na ognisku integracyjnym.

Więcej o "25-26 maja 2018 r. seminarium naukowe..."

24 maja 2018 wycieczka do przedsiębiorstwa ROTO Okna Dachowe

W dniu 24 maja odbyła się wycieczka do przedsiębiorstwa ROTO Okna Dachowe sp. z o.o. w Lubartowie. 

Więcej o "24 maja 2018 wycieczka do..."

22 maja 2018 r. – wizyta studentów SKN „Informatyk” w Centrum Nauki Kopernik

W dniu 22 maja 2018 r. studenci należący do Studenckiego Koła Naukowego „INFORMATYK” mieli możliwość zwiedzenia Centrum Nauki Kopernik - jednego z największych w Europie centrów nauki. Ekspozycja Centrum podzielona jest na sześć interdyscyplinarnych galerii, a zwiedzając mogą stać się też przedmiotem obserwacji. W ramach wycieczki edukacyjnej studenci...

Więcej o "22 maja 2018 r. – wizyta studentów..."


Archiwum »