Ogłoszenia

1. WNIOSKI O ZWOLNIENIE Z CZĘŚCI OPŁAT ZA PUNKTY ECTS

Drogie Studentki i Studenci,
Samorząd Studencki Wydziału Mechanicznego PL pragnie poinformować, iż podania o zwolnienie z części opłat za punkty kredytowe oraz za czesne Z SEMESTRÓW ZIMOWYCH należy składać w terminie: 21.10. - 30.10. oraz 4.11. - 8.11. w miejscu ( TYLKO I WYŁĄCZNIE) :
- Biuro SSPL Wydziału Mechanicznego – pokój numer 9 na parterze WM, w określonych dniach i godzinach ( dyżury wywieszone w gablocie ).
 Podania należy wypełniać zgodnie z instrukcją zawartą w treści. Każde z podań musi zawierać załączniki, tzn. dokumenty świadczące o sytuacji materialnej w rodzinie studenta. Warunkiem przyjęcia wniosku jest odpowiednie umotywowanie sytuacji studenta oraz złożenie odpowiednich dokumentów świadczących o sytuacji w jakiej się znajduje. np. dokument z Urzędu Skarbowego o dochodach rodziny, decyzja o przyznaniu stypendium socjalnego.
Błędnie wypełnione podania oraz podania bez dokumentów /niekompletnych dokumentów nie będą przyjmowane.

Ze studenckim pozdrowieniem,
RWSS WM

2. INFORMACJE DOTYCZĄCE UBEZPIECZENIA NNW

Drogie Studentki i Studenci,
W tym roku chcąc usprawnić możliwość opłacenia przez Was ubezpieczenia NNW oraz sprawić że nie będziecie musieli stać w długich kolejkach do Działu Spraw Studenckich mamy dla Was dobre nowiny‼
Od teraz studenci Politechniki Lubelskiej mogą opłacać ubezpieczenie NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków), tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową. Poniżej zamieszczamy instrukcję w kilku punktach oraz filmik instruktażowy
W tej formie opłacenie składki zajmie Wam tylko kilka minut i nie będziecie musieli wychodzić z domu
W linku poniżej znajdują się Ogólne warunki ubezpieczenia, a w nim także "Klauzula Informacyjna Administratora Danych Osobowych"
https://mega.nz/…
Przypominamy że zgodnie z Regulaminem Studiów w Politechnice Lubelskiej który obowiązuje od 1 października 2019 roku, Uczelnia zaleca studentom posiadanie ubezpieczenia NNW.


Instrukcja:
1. Kliknij w link obok https://szkola.compensa.pl/
2. Wpisz kod który jest przypisany do Politechniki Lubelskiej czyli: 403970 (kod który jest wpisany w filmiku jest przykładowy!)
3. Wybierz pakiet ubezpieczeniowy który Cię interesuje (50zł lub 54 zł)
4. Zapoznaj się i zaakceptuj Klauzulę informacyjną Administratora Danych Osobowych
5. Wpisz dane osoby która ma być ubezpieczona. Przed akceptacją tego kroku sprawdź dokładnie dane czy są prawidłowe!
6. Potwierdź poprawność wybory pakietu i wprowadzonych danych klikając "Dalej"
7. Zaakceptuj niezbędne oświadczenia
8. Wybierz sposób opłaty pakietu ubezpieczeniowego i przejdź do płatności
9. Na twój adres e-mail zostanie wysłany certyfikat potwierdzający opłacenie wybranego przez Ciebie pakietu ubezpieczeniowego.


Ze studenckim pozdrowieniem

RWSS WM