7 października 2021

Stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2021/2022

Szanowni Studenci,

zgodnie z przepisami studenci mogą ubiegać się o przyznanie stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe lub artystyczne związane ze studiami, lub znaczące osiągnięcia sportowe.  

Stypendium ministra przysługuje na studiach pierwszego stopnia, studiach drugiego stopnia.

 

Wnioski o stypendium należy składać wyłącznie w formie elektronicznej do dnia 12 października 2021 roku do godz. 10:00.

  1. Studenci ubiegający się o stypendium ministra za osiągnięcia naukowe lub artystyczne związane ze studiami zgłaszają do dziekana wydziału swoją kandydaturę wraz z wypełnionym wnioskiem Część B i C.1./C.2. dot. udokumentowanych osiągnięć (zgodnych z obowiązującymi przepisami).

    Dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej do 12 pażdziernika 2021 roku do godz. 10:00 na adres: a.wojciechowska@pollub.pl
  1. Studenci ubiegający się o stypendium ministra z tytułu osiągnięć sportowych zgłaszają swoją kandydaturę o stypendium wraz z wypełnioną częścią B oraz częścią C.3. wniosku dot. osiągnięć sportowych (zgodnych z obowiązującymi przepisami).

    Dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej do 12 pażdziernika 2021 roku na adres: j.kankowski@pollub.pl.

Wzory wymaganych dokumentów:

 

Na stronie internetowej ministerstwa https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/skladanie-wnioskow-o-stypendium-ministra-za-znaczace-osiagniecia-dla-studentow-na-rok-akademicki-20212022 znajdują się informacje na temat stypendiów ministra za znaczące osiągnięcia – prosimy o zapoznanie się z informacjami.