27 października 2020

Zaproszenie na wydarzenie Fundacji Edukacyjnej Perspektywy

W tym pełnym wyzwań czasie, Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje trzecią edycję wyjątkowego wydarzenia: Perspektywy Women in Tech Summit 2020. Odbędzie się ono 8-9 grudnia - tym razem, ze względu na pandemiczną sytuację – całkowicie online.
Zaproszenie  do udziału w tym wydarzeniu dotyczy studentek (i studentów) oraz kadry Wydziału.

 Wydarzenie zostanie otwarte przez Mariyę Gabriel, Komisarz UE dc. Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży. Wezmą w nim udział znakomici Mówcy z całego świat, m.in., Prof. Jennifer Widom, Dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda.

Przez dwa dni odbędzie się w jego ramach maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high -tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące. Studenci będą mogli wziąć też udział w Targach Kariery.

 Dołożono starań aby program merytoryczny był mądry i rozwojowy a także stwarzał okazję do niezwykle utrudnionego w tym roku networkingu i kontaktów osobistych, poszukiwania praktyk, pierwszej pracy czy też doradztwa karierowego. Dostarczymy wszelkich narzędzi (gotowy mejling) i materiałów (grafiki, teksty postów do social media, filmiki). Aby dostać darmowy bilet studentki poprosimy o zaaplikowanie przez formularz grantowy. Dla zainteresowanych Pań z kadry dostarczymy darmowe kody na bilety - w tym celu będziemy potrzebować ich listy.