5 października 2020

Ogólnopolski konkurs 3Mind


*Działasz w kole naukowym i realizujesz projekt badawczo-rozwojowy?*

*Chciałbyś pokazać go światu i zdobyć grant na jego rozwój?*

*Dołącz do nas i weź udział w konkursie 3Mind!*

**

Ostatnie miesiące wpłynęły na życie wszystkich ludzi na świecie, przynosząc wiele dynamicznych zmian. W ich obliczu, również nauka musiała zmierzyć się z nieznanymi dotychczas wyzwaniami.

Dziś na każdym kroku widzimy, jak bardzo świat potrzebuje genialnych umysłów i innowacyjnych koncepcji, które wywrą pozytywny wpływ na życie przyszłych pokoleń. Szansę na wprowadzenie zmian już dziś umożliwia kolejna edycja konkursu 3Mind, skierowana do Was – studentów kół  naukowych z całej Polski.

*Już po raz piąty 3M zachęca młodych naukowców oraz kreatywne*

*umysły do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie 3Mind.*

Jeśli należysz do koła naukowego i pracujesz nad projektem, który Twoim  zdaniem może zrewolucjonizować świat, konkurs 3Mind organizowany przez 3M Oraz Wrocławską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technologicznych NOT to szansa właśnie dla Ciebie.

A group of people posing for the camera Description automatically generated

Głównym wyzwaniem, z jakim muszą zmierzyć się uczestnicy konkursu 3Mind będzie przedstawienie prototypu projektu, nawiązującego do tworzenia lepszego, bardziej zrównoważonego świata lub wspierania rozwoju przemysłu 4.0. Na zwycięzców konkursu czeka grant o wartości 10.000 zł na materiały i narzędzia, potrzebne do rozwoju projektu.

Dzięki niemu, finaliści poprzednich edycji konkursu badali komórki skóry w stratosferze, poszukując leku na czerniaka czy rozwijali autonomicznego, podwodnego drona, zdolnego do badania dna morskiego pod kątem zanieczyszczeń oraz pełnienia funkcji płetwonurka i wykonywania czynności ratunkowych! Jak możesz zgłosić do konkursu koło naukowe, do którego należysz? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie oraz przesłać plik z nagranym samodzielnie materiałem video, przedstawiającym projekt.

*Do finału przejdą najlepsze zespoły, które będą mogły zaprezentować swoje projekty podczas uroczystej gali w ramach naukowego „speed  datingu” i indywidualnych rozmów z jury oraz zainspirować się podczas rozmaitych wykładów.*

**

Konkurs 3Mind to nie tylko szansa na poddanie potencjału swojego projektu ocenie ekspertów, ale również niezapomniana przygoda. Aby poznać szczegóły konkursu, wejdź na stronę 3Mind.not.pl  <https://urldefense.proofpoint.com/v2/url?u=https-3A__3mind.not.pl_&d=DwMGaQ&c=5oszCido4egZ9x-32Pvn-g&r=VozIXROF7SanQAaGEKwxy1QAcxKPhBbwrdSx4RrBh6Y&m=AWRMGdq_2xC4LzB_eC9zCrDNSXRlv7huYCAUvkpY9P0&s=Dr4qW0PAd4mLv_2OoAs59NYzAHJKMzObAfc5_2OkBjc&e=>.

*Zmieniaj świat razem z nami! Na projekt Twojego koła naukowego czekamy do 18 października 2020 roku.*

*Pozdrawiamy*

*Organizatorzy konkursu 3Mind***

*3M, NOT***