15 marca 2017

Konkurs 3Mind dla studentów

Firma 3M Poland po raz kolejny organizuje konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby pracować w jednej z wiodących firm technologicznych na świecie. Zadaniem uczestników, którzy podzieleni zostaną na interdyscyplinarne zespoły, będzie tworzenie narzędzi demonstracyjnych, które następnie znajdą zastosowanie  we wrocławskim Centrum Innowacji 3M.

Zwycięski zespół otrzyma nagrodę główną, którą jest staż w Dziale Badań i Rozwoju 3M, w ramach którego uczestnicy będą współpracować z wrocławskimi naukowcami przy globalnych projektach.

Aplikację należy przesyłać przez formularz:  www.konkurs3mind.pl/formularz

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 marca.

Zachęcam do zapoznania się z poniższą informacją, informowania o konkursie oraz proszę o opublikowanie jej na Państwa stronach, aby dotarła do jak najszerszego grona sudentów. W załącznikach do informacji także zdjęcia oraz film.

http://www.pollub.pl/pl/news/get/id/6683

Weź udział w konkursie 3Mind, wygraj staż w dziale badawczo-rozwojowym i dołącz do 3M!

Konkurs 3Mind jest dla Ciebie! Rozgrywka skierowana jest do studentów III lub IV roku studiów technicznych, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby pracować w jednej z wiodących firm technologicznych na świecie. Konkurs stanowi również niebanalną okazję do zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce.