7 marca 2017

Nabór na wyjazdy w ramach Erasmus+

Nabór na wyjazdy na studia w roku akademickim 2017/2018 oraz na wyjazdy na praktyki w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017 w ramach programu Erasmus+ trwa do 31 marca 2017r.

WYJAZDY N STUDIA
Osoby zainteresowane wyjazdem na studia w ramach programu Erasmus+ prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji oraz listą uczelni partnerskich. Chęć wyjazdu należy zgłosić do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym.
W przypadku pytań dotyczących wyjazdu na studia prosimy o kontakt: Dorota Tylus (d.tylus@pollub.pl) lub zapraszamy osobiście do Biura Kształcenia Międzynarodowego (Dom Studenta 4, p. 9).
Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną BKM, stroną programu: http://erasmusplus.org.pl/ oraz przewodnikiem po programie w języku angielskim i ulotką w języku polskim. 

WYJAZDY NA PRAKTYKI

Osoby zainteresowane wyjazdem na praktyki prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, ofertami praktyk oraz listą firm, w których studenci odbywali praktyki. Chęć wyjazdu należy zgłosić do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć List Intencyjny podpisany przez instytucję przyjmującą.

W przypadku pytań dotyczących wyjazdu na praktyki prosimy o kontakt: Magdalena Goździk (m.gozdzik@pollub.pl) lub zapraszamy osobiście do Biura Kształcenia Międzynarodowego (Dom Studenta 4, p. 9).

Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną BKM, stroną programu: http://erasmusplus.org.pl/oraz przewodnikiem po programie w języku angielskim i ulotką w języku polskim.

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie Erasmus+!

Przypominamy, że już 10 marca 2017r. na Wydziale Mechanicznym w godzinach 10.00-13.00 odbędzie się Erasmus Day. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!