Studia ... i co dalej...?

OFERTA PRACY W LUBLINIE:

http://wm.pollub.pl/files/66/attachment/9202_Aviorec.pdf

 


Pewnie zadajecie sobie pytanie - co po tych studiach będę robił ...?

Nasi Absolwenci kończą studia z najwyższymi średnimi na Wydziale. To daje dobry punkt wyjścia do negocjacji z przyszłym pracodawcą, a ci wchłaniają naszych absolwentów jak gąbka wodę. Nasi absolwenci są świetnie przygotowani do podjęcia pracy przez ciągły kontakt z najnowszymi osiągnięciami w technice, z językiem obcym (technicznym), mają szkolenia z autoprezentacji, są otwarci i komunikatywni - to wszystko dzięki odpowiednio dostosowanej formie zajęć.

Nasi absolwenci pracują m.in. w:

PZL-Świdnik

UTC Aerospace Systems

Instytut Lotnictwa

Uniwersytet Przyrodniczy
 

 

Nasi Absolwenci o nas i o studiach na kierunku Inżynieria Materiałowa:

„…Dostęp do wiedzy o nowoczesnych materiałach oraz praktyki pozwalające przekuć wiedzę w czyn są idealnym początkiem do rozwoju kariery i pogłębiania zainteresowań w dziedzinie inżynierii materiałowej…”
 
Robert
Prezes zarządu w Oner Carbon Sp. z o.o

"Studia na kierunku Inżynieria Materiałowa pozwoliły mi rozszerzyć wiedzę z dziedziny badań materiałów, którą niejednokrotnie wykorzystywałam w pracy. Praktyczne podejście wykładowców, wyrozumiałość i zrozumienie dla osób pracujących pozwoliły mi ukończyć stopień magisterki łącząc obowiązki zawodowe i studenckie."

Agnieszka
Instytut Lotnictwa, Warszawa„

Postęp jest nie do zatrzymania, ale warto byc jego częścią. Inżynieria Materiałowa pozwala zrozumieć jak działa otaczająca nas materia, a to podstawowe wymaganie dla każdego inżyniera.”

Marcin
Lead Engineer w General Electric
 
„Podstawy teoretyczne i wskazówki praktyczne, które dziś pozwalają mi pracować na stanowisku technologa w firmie produkującej części dla przemysłu lotniczego.”
Przemek
Technolog w WSK Tomaszów Lubelski