Dziekanat

UWAGA STUDENCIE! Zapoznaj się z ważnym komunikatem dotyczącym przyjęć w Dziekanacie (tutaj)

Dane teleadresowe            Godziny przyjęć studia dzienne            Godziny przyjęć studia zaoczne             

Wydział Mechaniczny             poniedziałek: 9:00-12:00                          soboty zjazdowe w godz. 8:00-12:00
Nadbystrzycka 36                  wtorek: 11:00-14:00                   
20-618 Lublin                        środa: dziekanat nieczynny                          
                                           czwartek: 11:00-14:00
                                           piątek: 11:00-14:00
 
 

Imię i nazwisko

stanowisko

Adres mailowy, nr telefonu

Grupy studenckie

dr hab. inż. Sylwester Samborski, profesor uczelni Prodziekan ds. kształcenia i współpracy międzynarodowej Tel. +48815384236
E-mail: s.samborski@pollub.pl
 

mgr Barbara Wojewódzka

 

samodzielny referent

b.wojewodzka@pollub.pl

tel. 815384282

Inż. produkcji I i II st.

Robotyzacja 1 rok I st.

Robotyzacja 1 rok II st.

Robotyzacja 2 rok

Robotyzacja 3 rok

MiBM 1 rok stacj.

MiBM 3 rok nst.

mgr Małgorzata Dziwulska

specjalista

m.dziwulska@pollub.pl

tel. 815384282

Zarządzanie i inżynieria produkcji I i II stopień

MiBM 1 rok nst

mgr Katarzyna Gąsior

starszy referent

k.gasior@pollub.pl

tel. 815384281

MiBM 3 rok stacj.

MiBM 1 rok stacj. II st. II semestr

Mechatronika 1 rok

Mechatronika 2 rok

mgr inż. Dorota Lenkiewicz

specjalista

d.lenkiewicz@pollub.pl

tel. 815384281

MiBM 4 rok stacj.

MiBM 1 rok nst. II st.I semestr

MiBM 2 rok nst. II st.

I semestr

Mechatronika 3,4 rok

Anna Mirosław

specjalista

a.miroslaw@pollub.pl

tel. 815384280

Transport I i II stopień

MiBM 2 rok nst.

mgr Ewa Sikora

specjalista

e.sikora@pollub.pl

tel. 815384281

Inż. biomedyczna

Inż. materiałowa II stopień

MiBM 2 rok stacj.

MiBM 4 rok nst.

Teresa Supryn

samodzielny referent

t.supryn@pollub.pl

tel. 815384282

Archiwum  

 

mgr inż. Ewelina Matuszak

starszy referent

e.matuszak@pollub.pl

tel. 815384280

Rozkłady zajęć

mgr Agnieszka Wojciechowska

Kierownik Dziekanatu

a.wojciechowska@pollub.pl

tel. 815384237