Dziekanat

UWAGA STUDENCIE! Zapoznaj się z ważnym komunikatem dotyczącym przyjęć w Dziekanacie (tutaj)

 

Dane teleadresowe Godziny przyjęć studia dzienne Godziny przyjęć studia zaoczne

Wydział Mechaniczny

Nadbystrzycka 36

20-618 Lublin

poniedziałek: 9:00-12:00

wtorek: 11:00-14:00

środa: dziekanat nieczynny

czwartek: 11:00-14:00

piątek: 11:00-14:00

soboty zjazdowe w godz. 8:00-12:00


 

Imię i nazwisko

stanowisko

Adres mailowy, nr telefonu

Grupy studenckie

dr hab. inż. Sylwester Samborski, profesor uczelni Prodziekan ds. kształcenia i współpracy międzynarodowej Tel. +48 81 538 4236
E-mail: s.samborski@pollub.pl
 

mgr Agnieszka Wojciechowska

kierownik dziekanatu

a.wojciechowska@pollub.pl

tel. 81 538 4237

 

mgr Małgorzata Dziwulska

specjalista

m.dziwulska@pollub.pl

tel. 81 538 4282

Zarządzanie i inżynieria produkcji 

MiBM 1 rok nst

mgr Katarzyna Gąsior

starszy referent

k.gasior@pollub.pl

tel. 81 538 4281

MiBM 3 rok stacj.

MiBM I stopien I sem

 

mgr inż. Dorota Lenkiewicz

specjalista

d.lenkiewicz@pollub.pl

tel. 81 538 4281

MiBM 4 rok stacj.

MiBM 1 rok nst. II st.

II semestr

Mechatronika 2,3 rok

mgr inż. Ewelina Matuszak

starszy referent

e.matuszak@pollub.pl

tel. 81 538 4280

Rozkłady zajęć

Anna Mirosław

specjalista

a.miroslaw@pollub.pl

tel. 81 538 4280

Transport I i II stopień

Mechatronika 1 rok

MiBM 2 rok nst.

mgr Monika Stachyra

specjalista

m.stachyra@pollub.pl

tel. 81 538 4281

Inż. biomedyczna

Inż. materiałowa II stopień

MiBM 2 rok stacj.

Teresa Supryn

samodzielny referent

t.supryn@pollub.pl

tel. 81 538 4282

Archiwum  

 

mgr Barbara Wojewódzka

 

samodzielny referent

b.wojewodzka@pollub.pl

tel. 81 538 4282

Inż. produkcji II st.

Robotyzacja 1 rok I st.

Robotyzacja 1 rok II st.

Robotyzacja 2 rok

Robotyzacja 3 rok

MiBM 1 rok stacj.

MiBM 3 rok nst.

MiBM 1 rok stacj. II st. III semestr